Návrhy fasád - atelier411

Návrhy fasád - ateliér farieb

Ak patríte k tým šťastným, ktorým sa podarilo postaviť či zrekonštruovať rodinný dom, bytový dom alebo sídlo firmy stojíte pred poslednou výzvou. Ako dokončiť dielo, do ktorého ste investovali mnoho času a peňazí. Akú farbu omietky? Jej povrchovú úpravu? Fasádny obklad keramický, kamenný alebo drevený? Dať či nedať šambrány okolo okien? To sú otázky každého stavebníka, ktorému záleží na tom, aby fasáda jeho rodinného domu, paneláku či firmy spĺňala funkčné i estetické nároky. Sme radi, že vám vieme byť v otázkach týkajúcich sa správneho návrhu fasád nápomocní.

Ponúkame vám online produkt Návrhy fasád. Pomocou neho sa vám s našou odbornou pomocou podarí dokončiť stavbu vašej nehnuteľnosti k plnej spokojnosti. Snažíme sa pre vás eliminovať možné nedostatky pomocou grafického návrhu fasády priamo do fotografie. Radi by sme vás posmelili k tomu, aby ste sa nebáli overiť si vaše nápady či dať na rady odborníka - architekta a poslali nám fotografie vašej stavby. My následne pripravíme optimálny návrh fasády vašej nehnuteľnosti.

Pre lepšie predstavenie ponúkame tri vzorové príklady návrhu fasád. Okrem toho si môžete pozrieť ďalšie príklady fasád domov v našej fotogalérii.

Fotogaléria návrhov fasád »

Návrh fasády novostavby rodinného domu

Pri spracúvaní grafického návrhu fasády pre túto novostavbu si investor želal moderný vzhľad svojho domu a prepojenie exteriéru novostavby s minimalisticky čistým interiérom. Miernym obmedzením boli bordovo červené rámy okien a zasklených stien.
Fotogaléria návrhov fasád »

Návrh fasády staršieho rodinného domu

Starší rodinný dom zo 70-tych rokov minulého storočia. Nachádza sa v širšom centre mesta. Pôvodní obyvatelia prenechali miesto mladšej generácii. Exteriér domu na to reaguje jasnejšími, ale nie výstrednými, farbami.

Fotogaléria návrhov fasád »

Návrh fasády bytového domu, Bratislava

Pre bytový dom v Bratislave-Krasňanoch boli vytvorené 3 rozdielne návrhy. Dva návrhy v pastelových farbách doplnené výraznejšou farbou balkónových výplní. A jeden návrh reagujúci svojou farebnosťou na susedný objekt.

Fotogaléria návrhov fasád »